سمپاشی صنعتی

چگونگی درست کردن آفت کش های ارگانیک

سمپاشی «سرنگون»  ارائه دهنده خدمات سمپاشی و دفع آفات در سطح کشور می باشد.ما به دنبال ارائه خدمات با کییفیت برتر به مشتریان خود و حل اساسی مشکلات مربوط به آفات آنها با رعایت اصول ایمنی،زیست محیطی و بهداشتی هستیم.كليه اجراي عمليات سمپاشي ، ضدعفوني و طعمه گذاري تحت نظارت كارشناسان فني اين شركت اجراء ميشود.دفع آفات خانگی و انباری از جمله فعالیت های شرکت سمپاشیآرامش می باشد.

شته ها، کنه ها، عنکبوت ها و دیگر آفات می توانند آسیب جدی به گل ها، میوه ها و سبزیجات وارد کنند. این موجودات به گیاهان حمله می کنند و باعث تخریب و ایجاد بیماری در آن ها می شوند. بسیاری از آفت کش های شیمیایی وجود دارند که ثابت شده است باعث تخریب محیط زیست می شوند و همچنین باعث می شود میوه ها و سبزیجات نیز برای مصرف نا امن شوند. با این حال بسیاری از آفت کش های خانگی ارگانیک برای مبارزه با حشرات و آفات وجود دارد که می توان آن ها را به سادگی در خانه درست کرد.

علاوه بر این، شته‌های بالدار ممکن است هنگامی‌که کلنی‌ها ایجاد می‌شوند ظاهر شوند و گیاهان جدید را آلوده کنند. شته‌های جوان (شفیره‌ها) به نظر می‌رسد نسخه‌های کوچک‌تر از شته‌های بالغ هستند.

گیاهان آپارتمانی و گلدانی همیشه در معرض باکتری ها و قارچ های بیماری زا هستند. برای سالم ماندن گیاهان مورد اشاره باید تمام حساسیت های ویژه هر گیاه و لازمه های عمومی آن را مطلع باشیم و به آن عمل کنیم.